Ciekawy dodatek w ofercie WEDDING STORY

W 2013 roku oferta fotografii ślubnej WEDDING STORY wzbogacona została o pendrive jako nowoczesny i wygodny nośnik retuszowanych zdjęć ślubnych oraz multimedialnej prezentacji ślubnej w jakości HD (720p).

Od 2015 roku gadżet ten uległ metamorfozie zyskując nowy design z możliwością personalizacji laserem oraz eleganckie opakowanie wykonane na życzenie klienta z tej samej ekoskóry lub materiału co zakupiony album klasyczny lub foto-książka. Tym samym każdy klient niezależnie od wybranego pakietu foto-reportażowego lub plenerowego, otrzymuje gustownego pendrive z zakupionymi, retuszowanymi zdjęciami oraz z prezentacją multimedialną tych zdjęć ślubnych w jakości HD (720p). Cały materiał jest w pełni kopiowalny oraz wolny od zabezpieczeń i logotypów.

W erze nowoczesnych telewizorów z wejściem USB jest to najlepsze rozwiązanie aby szybko, z najwyższą jakością i w ciekawej oprawie zaprezentować znajomym i bliskim swój fotoreportaż ślubny.

Według opinii wielu klientów, pendrive nie tylko jest dostojnym gadżetem ale też praktycznym nośnikiem zdjęć ślubnych oraz prezentacji, która to znakomicie zastąpiła im ślubny video film.

weddingstory_pendrive_2015_01 weddingstory_pendrive_2015_02 weddingstory_pendrive_2015_03 weddingstory_pendrive_2015_04 weddingstory_pendrive_2015_05

One Reply to “Ciekawy dodatek w ofercie WEDDING STORY”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *