NOWOSCI PRODUKTOWE – EKSKLUZYWNE PUDELKA I OPAKOWANIA NA PENDRIVE

Dzisiaj w paru zdjęciach prezentuję Wam bardzo eleganckie nowości jakie zagoszczą już na stałe w ekskluzywnej ofercie WEDDINGSTORY.

Do tej pory każda duża foto-książka umieszczana była w eleganckiej, drewnianej kasetce wyściełanej aksamitem (zdjęcia w galerii produktowej). Od tej chwili alternatywą dla tych kasetek jest eleganckie opakowanie materiałowe wykonywane z tej samej ekoskóry lub materiału co foto-książka. Dodatkowo posiada ono konfigurowalne o różne kolory, materiałowe boki (tutaj widoczna wersja czerwona). Jako pierwsi na taką nowość zdecydowali się Dorota i Adam, którzy wczoraj odebrali swoje ślubne materiały i dzięki temu mogę przedstawić Wam tych parę zdjęć zrobionych na szybko. Opakowanie takie też zastosować można do albumu klasycznego (pakiet MAX) co znacznie wzbogaca dotychczasową ofertę.

IMG_9190_k2_resize IMG_9192_k2_resize

Drugim dodatkiem jest ekskluzywne opakowanie na pendrive zamykane na magnes. Posiada ono w środku po lewej stronie zdjęcie a po prawej gąbkę z wyciętym miejscem w którym to spoczywa gustowny 8GB pendrive z nagranymi zdjęciami i prezentacją multimedialną w jakości HD. W niższych pakietach opakowanie na pendrive posiadać będzie okładkę zdjęciową (pakiet MAX i STANDARD) którą zaprezentuje niebawem.

IMG_9208_k2_resize

Wszystkie powyższe produkty można dodatkowo personalizować grawerami laserowymi lub okienkami zdjęciowymi co sprawi, że Wasza ślubna pamiątka przygotowana przez WEDDINGSTORY będzie jeszcze bardziej wyjątkowa i osobista.

Wszystkie inne dostępne możliwości personalizacji albumów oraz foto-książek z oferty fotografii ślubnej WEDDINGSTORY można pooglądać w galerii produktowej.

ENJOY ! 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *