PAKIET EXCLUSIVE NAJBARDZIEJ POPULARNYM PAKIETEM ŚLUBNYM WEDDINGSTORY !

Niezmiennie największym zainteresowaniem wśród moich Młodych Par cieszy się pakiet EXCLUSIVE zawierający 3 nowoczesne foto-księgi z moim autorskim projektem w środku. Projekt gwarantuje dla każdego klienta oryginalność i niepowtarzalność składu graficznego.

Niniejszym postem chciałbym przybliżyć Wam najważniejsze materiały, które tworzą pakiet EXCLUSIVE a wykonane zostały na zlecenie ślubne Ani i Tomka z Gliwic. Do nich należał wybór okładki, dodatków oraz zatwierdzenie wcześniej otrzymanego projektu każdej rozkładówki. Dzięki temu produkt finalny jaki otrzymali nie był niemiłym zaskoczeniem.

 

PO PIERWSZE … PAKIET EXCLUSIVE czyli full opcja !

Najważniejsze w pakiecie są autorsko zaprojektowane i wykonane foto-księgi w ilości aż 3 sztuk ! Tym samym ten foto reportażowy pakiet ślubny gwarantuje pamiątkę nie tylko dla Młodej Pary ale i rodziców bowiem zawiera dużą foto-księgę 30x30cm (po rozłożeniu 30x60cm) oraz dwie mniejsze kopie w rozmiarze 20x20cm (po rozłożeniu 20x40cm). Wszystko to ubrane w eleganckie opakowania oraz w asyście szykownego pudełka z niespodzianką … ale o tym później ! 😉

Każda foto-księga ślubna posiada w cenie maksymalnie 25 autorsko zaprojektowanych i niepowtarzalnych rozkładówek, naświetlanych na jedwabistym, matowym papierze fotograficznym gwarantującym doskonałe kontrasty i kolory oraz ostrość i szczegółowość detali. Foto-księga rozkłada się na płasko dzięki czemu środek nie przeszkadza w oglądaniu.

Rozkładówki foto-księgi są sztywne i trwałe a na życzenie klienta rogi kart mogą zostać zaokrąglone.

Zastosowana nowoczesna technologia połączona z precyzją wykonania i dbałością o szczegóły sprawia że foto-księgi są produktem bardzo trwałym i eleganckim.

Dla WEDDING STORY Fotografia Ślubna Sosnowiec to Młoda Para jest najważniejsza i to ona decyduje o kolorze i materiale okładki foto-księgi. Czy będzie to ekoskóra dostępna w wielu kolorach z pastelami włącznie czy może tkanina materiałowa jedno lub dwu kolorowa ewentualnie z połyskiem jak na prezentowanych tutaj zdjęciach (czarny połysk materiał A11). Nowością są okładki z weluru … czyli misiowe takie 😉

W tym przypadku Ania i Tomek zdecydowali się na wariant minimalistyczny czyli na jedno okienko zdjęciowe. Dostępna jest jednak cała gama personalizowanych dodatków na okładkę począwszy od szyb akrylowych ze zdjęciem , grawerowanego czarnego i białego akrylu, laserowych gotowych grawerów, suchych stempli introligatorskich czy tekstowych nadruków UV wykonanych jedną z ponad 20 dostępnych czcionek ! Więcej info TUTAJ .

 

PO DRUGIE … OPAKOWANIA NA FOTO-KSIĘGI

Ładny produkt musi mieć bezpieczne i gustowne opakowanie które nie dość że wygląda to jeszcze dobrze chroni. Dlatego też duża foto-księga zostaje umieszczona w drewnianej kasetce lakierowanej z zewnątrz a w środku wyściełanej jasnym aksamitem. Dbałość o szczegóły widać także w postaci metalowego zamknięcia, zabezpieczeń zawiasów od środka oraz czarnej aksamitki służącej do wygodnego wyciągania foto-księgi z kasetki. Do wyboru są aż 4 kolory kasetek drewnianych (czarny, biały, brązowy oraz lity świerk).

Mniejsze foto-księgi dla rodziców umieszczane są w twardych, kartonowych pudełkach wykonywanych w 3-ch dostępnych kolorach – czarny, brąz i ecru. Na życzenie klienta można też wykonać drewniane kasetki w rozmiarze 20x20cm !

 

PO TRZECIE … MAGICZNE PUDEŁECZKO Z NIESPODZIANKĄ 😉

Wspominałem na początku i już wyjaśniam co dokładnie kryje. Tak więc, personalizowane grawerem laserowym lub nadrukiem UV pudełeczko o rozmiarze 10x10cm wykonywane jest z tej samej ekoskóry lub materiału co wszystkie 3 foto-księgi … tak aby stanowić eleganckie dopełnienie całości.

Boki oraz wnętrze pudełka mogą być wykonane w innym kolorze – perfekcyjnie dopasowanym przez producenta. W tym przypadku Ania i Tomek zdecydowali się na czarny kolor w środku (materiał A39).

Wspomniana wcześniej niespodzianka to firmowy 32GB pendrive w wersji mini USB (aktualnie USB 3.2) ! Zawiera on wszystkie wykonane zdjęcia z fotoreportażu ślubnego oraz ślubnej sesji plenerowej. Dodatkowo w osobnym folderze znajduje się ustalony pakiet obrobionych zdjęć (zdjęcia retuszowane) wybranych przez Młodą Parę do retuszu i użytych w projektowaniu foto-księgi oraz multimedialnej prezentacja w jakości FULL HD (1080p). Prezentacja może być doskonałym substytutem filmu weselnego co potwierdziła już moja niejedna Para Młoda. Wszystko cyfrowe materiały zawarte na pendrive są wolne od znaków wodnych i zabezpieczeń przed kopiowaniem !

 

PO CZWARTE … OBRAZ NA PŁÓTNIE

To nie koniec dodatków jakie posiada najbogatszy pakiet EXCLUSIVE. Kolejnym z nich jest obraz na płótnie w rozmiarze 60x40cm wykonany z wybranego przez Młodą Parę zdjęcia retuszowanego.

Fotograficzna dokładność z jaką zdjęcie drukowane jest na płótnie bawełnianym – satynowym, czyni ten produkt wyjątkowym i pozwala nim cieszyć się długie lata bez obawy o deformację czy pofałdowanie spowodowane naprężeniem płótna przez dłuższy czas. Dodatkowo obraz posiada zadrukowane wszystkie cztery boki dzięki czemu nie wymaga ramy.

Płótno estetycznie i dokładnie naciągane jest na sosnowe krosno a metalowa zawieszka dopełnia całości.

A wszystko to z miłości do jakości i z poszanowaniem Was jako klientów WEDDING STORY Fotografia Ślubna Śląsk, abyście płacąc za usługę fotograficzną mieli zapewniony ciekawy fotoreportaż ślubny z czymś więcej niż pliki JPG w chmurze 🙂 okraszone rachunkiem na miliony monet (cytując klasyka) 😉 .

I to tyle jeśli chodzi o reprezentacyjny pakiet WEDDING STORY Fotografia Ślubna Sosnowiec, nazwany pakietem EXCLUSIVE.

 

Zainteresowanych zachęcam do niezobowiązującego spotkania na którym można opisane dodatki osobiście pooglądać i podotykać 🙂 oraz porozmawiać wyczerpująco o wszystkim przy okazji się poznając.

Jeśli chcecie poznać cenę pakietu – zapraszam do kontaktu : info@weddingstory.pl .

W treści proszę pisać datę oraz miejsce ślubu abym mógł sprawdzić swoją dostępność !

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *