PENDRIVE BOX czyli modyfikacja dodatku z duchem czasu

W 2013 roku oferta WEDDING STORY fotografia ślubna Sosnowiec wzbogacona została o pendrive jako nowoczesny i wygodny nośnik retuszowanych zdjęć ślubnych oraz multimedialnej prezentacji ślubnej w jakości HD (720p). W 2015 roku gadżet ten uległ metamorfozie zyskując nowy design o czym informowałem szczegółowo tutaj.

Z racji tego iż branża ślubna stale ewoluuje, producent w/w gadżetu postanowił go zmodyfikować poprzez umieszczenie firmowego mini pendrive 16GB USB 3.0 w dopieszczonym, gustownym pudełku wykonanym na życzenie klienta z tej samej ekoskóry lub materiału co zakupiony album klasyczny lub foto-książka. Tym samym każdy klient niezależnie od wybranego pakietu foto-reportażowego lub plenerowego, otrzymuje najnowszego pendrive w odświeżonym opakowaniu z zakupionymi, retuszowanymi zdjęciami oraz z prezentacją multimedialną tych zdjęć ślubnych w jakości FULL HD (1080p). Niezmiennie cały materiał jest w pełni kopiowalny oraz wolny od zabezpieczeń i logotypów.

W erze nowoczesnych telewizory z USB jest to najlepsze rozwiązanie aby szybko, z najwyższą jakością i w ciekawej oprawie zaprezentować znajomym i bliskim swój fotoreportaż ślubny śląsk.

Według opinii wielu klientów, pendrive nie tylko jest dostojnym gadżetem ale też praktycznym nośnikiem zdjęć ślubnych oraz prezentacji, która to znakomicie zastąpiła im ślubny video film.

Pozdrawiam – Fotograf ślubny Katowice

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *